Sesje indywidualne

Sesje terapeutyczne to spotkanie, w którym towarzyszę Ci pomagając odkryć źródło Twoich problemów i odzyskać utracony święty spokój, radość życia i chęć działania.

W czasie swojej podróży doświadczysz siebie, odkryjesz to co w Tobie zakryte, zrozumiesz własne schematy i zbudujesz swoje życie od nowa według tego czego pragniesz, potrzebujesz i chcesz.

Nauczę Cię jak być dla siebie dobrym, jak lepiej siebie rozumieć, jak radzić sobie z emocjami, jak traktować siebie z życzliwością, współczuciem, troską i miłością, jak rozwiązywać problemy, jak odzyskiwać święty spokój i radość życia, jak puszczać to co stare i już Ci nie służy, jak budować swoje życie na nowo, jak być sobą, jak odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości, jak wyjść z kryzysu, jak pogodzić się ze stratą, jak przestać się bać, jak wybaczyć sobie i innym, jak przestać ciągle myśleć.

Pomogę Ci znaleźć spokój, pocieszenie i wiarę w to, że wszystko będzie dobrze.

Najczęstsze tematy, które poruszamy w czasie sesji

  • rozstanie/rozwód/zmiana/kryzys
  • lęk/depresja/zaburzenia nastroju
  • relacje z innymi/ze sobą
  • radzenie sobie z emocjami
  • codzienne funkcjonowanie
  • poczucie własnej wartości/pewności siebie
  • akceptacja siebie

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam na wydziale psychologi Uniwersytetu SWPS oraz podyplomowych studiach psychoterapeutycznych MABOR atestowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Psychologiczne, ze specjalizacją w kierunku psychoterapii interaktywnej łączącej w sobie elementy różnych nurtów psychoterapeutycznych. W psychoterapii korzystam z takich podejść jak terapia systemowa, humanistyczna, terapia schematów, Mentalization Based Therapy, terapia z Wewnętrznym Dzieckiem oraz terapia Internal Family System.

Przyjmuję stacjonarnie w Pracowni NINTU oraz online.

Zapisuję się na sesję w gabinecie Zapisuję się na sesję online albo napisz do mnie na marta@nintu.pl

Zapraszam Cię do spotkania na żywo lub online